synttärit

Lasten Tiedekoululla Turussa, Espoon Olarissa sekä Oulussa on nyt mahdollisuus järjestää jokaisen legorakentelijan unelmasynttärit! Legoteemasynttäreillä lapset oppivat ja viihtyvät varmasti! Teemasynttärit suunnitellaan lasten ikäjakauman ja kutsuttujen lasten määrän mukaan. Näin varmistamme iloa ja oivallusta täynnä olevat synttärijuhlat!

 

Legoteemasyntymäpäiväjuhlia voidaan järjestää sovitusti seuraavina aikoina:

- Turussa lauantaisin klo 16.00 jälkeen ja sunnuntaisin ennen klo 14.00 ja klo 17.00 jälkeen

- Espoossa lauantaisin klo 16.00 jälkeen ja sunnuntaisin mihin aikaan vain

 

Kesäaikana synttäreitä on mahdollista järjestää sovitusti!

 

Teemapakettiin kuuluu: ohjattu legorakentelu, onnittelulaulut, koristeltu juhlatila, sähköinen syntymäpäiväkutsu ja herkut. Synttäreiden kesto: 1,5h. Lasten lukumäärä: syntymäpäiväsankari + max 10 lasta. Hinta: 250 euroa.

 

Alla olevalla lomakkeella voi tiedustella sopivia, vapaita ajankohtia ja lisätietoja. Ajankohta varmistetaan aina erikseen.

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.