Testialtti

Lukujärjestys

Ohjelmointi, robotiikka ja luonnontieteet ovat oppimispolkuja, joissa riittää valtavasti oivallettavaa ja ihmeteltävää.

Tutustu lukujärjestyksen ja varaa eturivin paikka pitkäkestoiselle, hauskalle sekä innostavalle oppimismatkalle! 

Lukuvuoden 2022 - 2023 harrastusryhmät

Syyslukukausi pyörähtää käyntiin elokuussa viikolla 34, jes! Lukkarista näet vaihtoehtoiset ajankohdat ja toimipisteet.

Ilmoittauduthan hyvissä ajoin, mielellään ke 10.8. mennessä. Näin varmistat sinulle sopivan ryhmän muodostumisen.

Etsi ryhmää

Vaihe 1

Kaupunki

Vaihe 2

Toimipiste

Vaihe 3

Oppimispolku

Vaihe 4

Ajankohta

Harrastusryhmä

Toimipiste

Ajankohta

Tasoryhmä

 

Makerspace (11+v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 19-20.30
Perusryhmä (9-16 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Espoo, Perkkaa
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Animaatiokerho (11+ v.)
Helsinki, Kallio
torstai klo 19-20
Perusryhmä (9-16 vuotiaat)
Animaatio 1 (11+ v.)
Turku, Lonttinen
sunnuntai klo 12-14
Perusryhmä (9-16 vuotiaat)
Digitaalinen piirtäminen 1 (11+ v.)
Turku, Lonttinen
sunnuntai klo 14-16
Perusryhmä (9-16 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Espoo, Olari
keskiviikko klo 18-18.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Täynnä
Syventävä Unity 3lk1 (11+ v.)
Ohjattu verkko-opetus
maanantai klo 17-18
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Syventävä Unity 3lk1 (11+v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12v.)
Lahti
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Lahti
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12v.)
Lahti
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Lahti
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Lahti
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Lahti
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Lahti
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Lahti
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Lahti
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 2lk1 (7-11 v.)
Espoo, Olari
torstai klo 19-19.45
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Minitutkijakerho 2lk1 (5-6 v.)
Espoo, Olari
torstai klo 17-17.45
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk2 (4-6 v.)
Espoo, Olari
keskiviikko klo 17-17.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 11-11.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 12-12.45
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 13-13.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Espoo, Olari
maanantai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Helsinki, Kallio
torstai klo 17-18
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Vantaa, Kivistö
lauantai klo 11-11.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Täynnä
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Vantaa, Kivistö
lauantai klo 12-12.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Vantaa, Kivistö
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Vantaa, Kivistö
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Vantaa, Kivistö
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Vantaa, Kivistö
lauantai klo 14-15
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Vantaa, Kivistö
maanantai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Vantaa, Kivistö
maanantai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Vantaa, Kivistö
keskiviikko klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Olari
lauantai klo 11-12
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Olari
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Olari
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
torstai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Turku, Lonttinen
perjantai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 14-15
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 16-17
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15v.)
Turku, Lonttinen
torstai klo 16-17
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 14-15
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 5lk1 (11+v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 17-18
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 5lk2 (11+v.)
Turku, Lonttinen
torstai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 16-17
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Turku, Lonttinen
perjantai klo 16-17
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 11-12
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 16-16.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 17-17.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
perjantai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 12-13
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3lk1 (9-14v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Robottikerho 4lk1 (10-15v.)
Turku, Lonttinen
perjantai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Syventävä Unity 1lk1 (11+v.)
Turku, Lonttinen
torstai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 18-18.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 19-19.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 16-16.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 18-18.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 19-19.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 11-11.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 12-12.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 13-13.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Tutkijaleiri, kemialliset reaktiot (7-11 v.)
Turku, Lonttinen
1.-2.8. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Kivikko
torstai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 & 2lk1 (7-12v.) /yhdistetty ryhmä
Helsinki, Kivikko
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v)
Espoo, Olari
keskviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Täynnä
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v)
Espoo, Olari
lauantai klo 13-14
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-15 v.)
Espoo, Olari
1.7. (pe)
(7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Olari
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Täynnä
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Espoo, Olari
torstai klo 18-18.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Täynnä
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Espoo, Perkkaa
keskiviikko klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Täynnä
Koodikoulu 4lk1 (10-15v.)
Espoo, Olari
tiistai klo 18-19
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15v.)
Espoo, Olari
lauantai klo 13-14
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Espoo, Olari
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Olari
lauantai klo 14-15
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk2 (8-13v.)
Espoo, Olari
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14v.)
Espoo, Olari
maanantai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (10-14v.)
Espoo, Olari
torstai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 5lk1 (11+v.)
Espoo, Olari
tiistai klo19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Olari
maanantai klo19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk2 (4-6 v.)
Pori
maanantai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Kaarina, Piispanristi
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 ja 7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Espoo, Lintuvaara
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Lintuvaara
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Lintuvaara
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Lappeenranta
keskiviikko klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 & 2lk1 (8-13 v.) / Yhdistetty jatkoryhmä
Kuopio
maanantai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodi- & Pythonleiri (7-15 v.)
Espoo, Olari
4.8. (to)
(7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 & 1lk1 (7-13v.) /Yhdistetty ryhmä
Helsinki, Kivikko
torstai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Herttoniemi
lauantai klo 14-15
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Kallio
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Olari
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 3. & 4lk1 (9-14v.) / Yhdistetty ryhmä
Espoo, Olari
maanantai klo 18-19
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3. & 4lk1 (10-15v.) / Yhdistetty ryhmä
Espoo, Olari
maanantai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 17-17.45
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Kallio
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
1.-3.8. (ma-ke)
(7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Lintuvaara
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Lintuvaara
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Espoo, Lintuvaara
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Espoo, Lintuvaara
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Espoo, Lintuvaara
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Lintuvaara
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Lintuvaara
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12v.)
Espoo, Olari
torstai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Täynnä
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-15 v.)
Espoo, Olari
1.7. (pe)
(7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Olari
lauantai klo 12-13
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Täynnä
Robottikerho 1lk2 (7-12v.)
Espoo, Olari
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Espoo, Olari
maanantai klo 17-18
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Syventävä Unity 1lk1 (11+v.)
Espoo, Olari
lauantai klo 14-15
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Espoo, Olari
keskiviikko klo 19-19.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Perkkaa
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Perkkaa
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (7-12v.)
Espoo, Perkkaa
keskiviikko klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Espoo, Perkkaa
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk2 (4-6v.)
Espoo, Perkkaa
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Perkkaa
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Perkkaa
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Hämeenlinna
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Hämeenlinna
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Hämeenlinna
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk2 (4-6 v.)
Hämeenlinna
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Hämeenlinna
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12 v.)
Hämeenlinna
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Herttoniemi
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12v.)
Helsinki, Herttoniemi
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Herttoniemi
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk2 (4-6v.)
Helsinki, Herttoniemi
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Herttoniemi
lauantai klo 11-11.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Herttoniemi
lauantai klo 12-12.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Herttoniemi
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12v.)
Helsinki, Herttoniemi
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Helsinki, Herttoniemi
lauantai klo 13-13.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12v.)
Helsinki, Kallio
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12v.)
Helsinki, Kallio
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Helsinki, Kallio
tiistai klo 17-18
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk2 (8-13v.)
Helsinki, Kallio
keskiviikko klo 17-18
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk2 (9-14v.)
Helsinki, Kallio
keskiviikko klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 17-18
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Kallio
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Kallio
torstai klo 18-19
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 11-12
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Helsinki, Kallio
torstai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 12-13
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 16-16.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Kallio
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Kallio
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 14-15
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 13-14
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Helsinki, Kallio
tiistai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3lk1 (9-14v.)
Helsinki, Kallio
keskiviikko klo 18-19
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 4lk1 (10-15v.)
Helsinki, Kallio
keskiviikko klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 14-14.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 18-18.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 2lk1 (7-11 v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 19-19.45
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Kivikko
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Kivikko
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Kivikko
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Helsinki, Kivikko
torstai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Lehtisaari
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Helsinki, Lehtisaari
maanantai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Lehtisaari
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Helsinki, Lehtisaari
maanantai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Lehtisaari
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Lehtisaari
keskiviikko klo 18-18.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Lehtisaari
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Helsinki, Lehtisaari
maanantai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Helsinki, Lehtisaari
keskiviikko klo 19-19.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Pasila
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Pasila
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Pasila
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Pasila
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Pasila
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Pasila
keskiviikkoklo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Vuosaari
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Helsinki, Vuosaari
keskiviikko klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Vuosaari
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Helsinki, Vuosaari
keskiviikko klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Helsinki, Vuosaari
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Helsinki, Vuosaari
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Jyväskylä
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Jyväskylä
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Jyväskylä
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Jyväskylä
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Jyväskylä
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Jyväskylä
maanantai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Kaarina, Piispanristi
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Kaarina, Piispanristi
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Kaarina, Piispanristi
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Kaarina, Piispanristi
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Kaarina, Piispanristi
keskiviikko klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Kaarina, Piispanristi
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Kaarina, Piispanristi
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Kaarina, Piispanristi
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Kuopio
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Kuopio
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Kuopio
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Kuopio
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Kuopio
maanantai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Kuopio
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Kuopio
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Kuopio
maanantai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Lappeenranta
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Lappeenranta
keskiviikko klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Lappeenranta
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Lappeenranta
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Lappeenranta
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Ohjattu verkko-opetus
maanantai klo 15-16
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Ohjattu verkko-opetus
tiistai klo 15-16
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Ohjattu verkko-opetus
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Ohjattu verkko-opetus
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12 v.)
Ohjattu verkko-opetus
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Ohjattu verkko-opetus
maanantai klo 16-17
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Ohjattu verkko-opetus
tiistai klo 17-18
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Ohjattu verkko-opetus
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk2 (8-13 v.)
Ohjattu verkko-opetus
tiistai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk2 (8-13 v.)
Ohjattu verkko-opetus
torstai klo 17-18
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14 v.)
Ohjattu verkko-opetus
tiistai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14 v.)
Ohjattu verkko-opetus
torstai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15 v.)
Ohjattu verkko-opetus
tiistai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15 v.)
Ohjattu verkko-opetus
torstai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 5lk1 (11+ v.)
Ohjattu verkko-opetus
maanantai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 5lk1 (11+ v.)
Ohjattu verkko-opetus
tiistai klo 17-18
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Syventävä Unity 1lk1 (11+ v.)
Ohjattu verkko-opetus
tiistai klo 16-17
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Syventävä Unity 1lk1 (11+ v.)
Ohjattu verkko-opetus
maanantai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Oulu, Etu-Löytty
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Oulu, Etu-Löytty
torstai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Oulu, Etu-Löytty
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Oulu, Etu-Löytty
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Oulu, Etu-Löytty
tiistai klo 17-17.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Oulu, Etu-Löytty
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Oulu, Etu-Löytty
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Oulu, Etu-Löytty
tiistai klo 18-18.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 2lk1 (7-11 v.)
Oulu, Etu-Löytty
tiistai klo 19-19.45
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Oulu, Kynsilehto
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12 v.)
Oulu, Kynsilehto
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Oulu, Kynsilehto
keskiviikko klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Oulu, Kynsilehto
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Oulu, Kynsilehto
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Oulu, Kynsilehto
keskiviikko klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Oulu, Kynsilehto
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12 v.)
Oulu, Kynsilehto
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Oulu, Kynsilehto
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Pori
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Pori
lauantai klo 14-15
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12 v.)
Pori
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Pori
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Pori
lauantai klo 12-13
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Pori
lauantai klo 13-14
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Pori
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12 v.)
Pori
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Tampere, Vuores
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12 v.)
Tampere, Vuores
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Tampere, Vuores
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Tampere, Vuores
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Tampere, Vuores
torstai klo 17-17.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Tampere, Vuores
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12 v.)
Tampere, Vuores
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Tampere, Vuores
torstai klo 18-18.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Tampere, Vuores
torstai klo 19-19.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Turku, Martti
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Turku, Martti
keskiviikko klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Turku, Martti
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Turku, Martti
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Turku, Martti
keskiviikko klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Turku, Martti
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Turku, Martti
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Turku, Martti
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Vaasa
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12 v.)
Vaasa
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Vaasa
maanantai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Vaasa
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Vaasa
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Vaasa
lauantai klo 13-14
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Vaasa
lauantai klo 11-11.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Vaasa
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Vaasa
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Vaasa
lauantai klo 14-15
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12 v.)
Vaasa
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Vaasa
tiistai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Vaasa
lauantai klo 12-12.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Vantaa, Kivistö
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Vantaa, Kivistö
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Vantaa, Kivistö
lauantai klo 13-14
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12 v.)
Vantaa, Kivistö
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Vantaa, Myyrmäki
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Vantaa, Myyrmäki
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Vantaa, Myyrmäki
tiistai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Vantaa, Myyrmäki
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Vantaa, Myyrmäki
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Vantaa, Myyrmäki
tiistai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Vantaa, Myyrmäki
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Vantaa, Myyrmäki
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Vantaa, Myyrmäki
tiistai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)

Tutustu Tiedekoulun oppimispolkuihin

Ohjelmointi

Ohjelmointi ›

Robotiikka

Robotiikka ›

Luonnontieteet

Luonnontieteet ›

Seuraa meitä somessa