Testialtti

Ilmoittautuminen

Ohjelmointi, robotiikka ja luonnontieteet ovat oppimispolkuja, joissa riittää valtavasti oivallettavaa ja ihmeteltävää.

Tutustu kaikkiin harrastusryhmiin sekä leireihin ja varmista eturivin paikka pitkäkestoiselle, hauskalle sekä innostavalle oppimismatkalle! 

Lukuvuoden 2024-2025 harrastusryhmät

Ilmoittautuminen uudelle lukuvuodelle on auki, jippii! Paikat varataan ilmoittautumisjärjestyksessä, toimi ripeästi. Syyslukukausi 2024 käynnistyy elokuussa viikolla 34.

Ilmoittaudu viimeistään 31.5. ja nappaa 25 € Early Bird -etu syyslukukauden lukukausimaksusta.

Iloisia uutisia! Uusi toimipiste Seinäjoella ja ryhmiä jälleen myös Joensuussa sekä Lahdessa.

Tervetuloa uudet ja jatkavat tiedekoululaiset!


Kesän päiväleirit

Kesän päiväleireille (vko 23-26 & 31) on ilmoittautuminen auki. Ilmoittaudu heti ja varmista paikka sekä leirin muodostuminen, leirit täytetään ilmoittautumisjärjestyksessä.

Tervetuloa mukaan Espoon Finnooseen, Helsingin Kallioon & Malmille, sekä Turun Lonttisiin!

Etsi ryhmää

Vaihe 1

Kaupunki

Vaihe 2

Toimipiste

Vaihe 3

Oppimispolku

Vaihe 4

Ajankohta

Harrastusryhmä

Toimipiste

Ajankohta

Tasoryhmä

 

Animaatiokerho (7-12v.)
Helsinki, Kallio
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Animaatiokerho (7-12v.)
Helsinki, Kallio
torstai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Animaatioleiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
24.-25.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Animaatioleiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
1.-2.8. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Animaatioleiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
13.-14.6. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Animaatioleiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
17.-18.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Animaatioleiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
5.-6.6. (ke-to)
(7-12 vuotiaat)
Animaatioleiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
10.-11.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Arduino 1lk1 (11+v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
5.6. (ke)
(7-12 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
14.6. (pe)
(7-12 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
26.6. (ke)
(7-12 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
7.6. (pe)
(7-12 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
12.6. (ke)
(7-12 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
28.6. (pe)
(7-12 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
5.6. (ke)
(7-12 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
12.6. (ke)
(7-12 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
26.6. (ke)
(7-12 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
7.6. (pe)
(7-12 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
12.6. (ke)
(7-12 vuotiaat)
EV3-ohjelmointi ja vahva mekaniikka -leiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
28.6. (pe)
(7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1-1lk2 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
torstai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (4-6v.)
Joensuu, Aallontie
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (4-6v.)
Joensuu, Aallontie
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Espoo, Lintuvaara
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Espoo, Lintuvaara
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Espoo, Perkkaa
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Espoo, Perkkaa
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Herttoniemi
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Herttoniemi
lauantai klo 13-14
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 14-15
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Lehtisaari
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Pasila
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Vuosaari
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Vuosaari
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
torstai klo17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12 v.)
Vantaa, Kivistö
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Finnoo
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Finnoo
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Finnoo
perjantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Finnoo
lauantai klo 14-15
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Hämeenlinna, Varikonniementie
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Hämeenlinna, Varikonniementie
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Jyväskylä, Vaasankatu
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Kuopio, Retiisikatu
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Lahti, Vallesmanninkatu
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Lahti, Vallesmanninkatu
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Lappeenranta, Armilankatu
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Lappeenranta, Armilankatu
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Oulu, Etu-Lyötty
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Oulu, Kynsilehto
torstai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Pori, Koekatu
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Seinäjoki, Laanikatu
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Seinäjoki, Laanikatu
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Tampere, Vuores
tiistai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Tampere, Vuores
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 11-12
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk1 (7-12v.)
Vaasa, Gerbyntie
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
keskiviikko klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
lauantai klo 13-14
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12 v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
tiistai klo17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (7-12v.)
Jyväskylä, Vaasankatu
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 1lk2 (8-12v.)
Espoo, Finnoo
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-12v.)
Kuopio, Retiisikatu
maanantai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Espoo, Lintuvaara
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Helsinki, Herttoniemi
tiistai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Helsinki, Lehtisaari
maanantai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Helsinki, Pasila
keskiviikko klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Helsinki, Pasila
torstai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
tiistai klo 16-17
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13 v.)
Vantaa, Kivistö
torstai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Espoo, Finnoo
maanantai klo 17-18
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Espoo, Finnoo
maanantai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Espoo, Finnoo
lauantai klo 11-12
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Helsinki, Malmi
tiistai klo 17-18
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Oulu, Kynsilehto
torstai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Tampere, Vuores
torstai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Turku, Lonttinen
perjantai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk1 (8-13v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 12-13
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk2 (8-13v.)
Espoo, Finnoo
lauantai klo 13-14
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 2lk2 (8-13v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 17-18
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (7-12v.)
Vaasa, Gerbyntie
keskiviikko klo 19-20
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-13v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 19-20
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-13v.)
Helsinki, Kallio
torstai klo 18-19
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14 v.)
Espoo, Lintuvaara
keskiviikko klo 19-20
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14 v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
tiistai klo 18-19
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14 v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
keskiviikko klo 17-18
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14v.)
Espoo, Finnoo
maanantai klo 19-20
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14v.)
Espoo, Finnoo
lauantai klo 12-13
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14v.)
Helsinki, Malmi
tiistai klo 18-19
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14v.)
Helsinki, Malmi
lauantai klo 14-15
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 18-19
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 13-14
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 3lk1 (9-14v.)
Oulu, Kynsilehto
torstai klo 19-20
Jatkoryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15 v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
maanantai klo 16-17
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15 v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
tiistai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15v.)
Espoo, Finnoo
maanantai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15v.)
Espoo, Finnoo
tiistai klo 17-18
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15v.)
Helsinki, Malmi
tiistai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk1 (10-15v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 14-15
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 4lk2 (10-15 v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
torstai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 5lk1 (11+v.)
Espoo, Finnoo
maanantai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 5lk1 (11+v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 5lk1 (11+v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 16-17
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodikoulu 5lk1 (11+ v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
torstai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
3.-4.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
10.-11.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
17.-18.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
27.-28.6. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
30.-31.7. (ti-ke)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
13.-14.6. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
19.-20.6. (ke-to)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
29.-30.7. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
3.-4.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
10.-11.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
27.-28.6. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
30.-31.7. (ti-ke)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
3.-4.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
13.-14.6. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
19.-20.6. (ke-to)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
24.-25.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Koodileiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
1.-2.8. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Makerspace (11+v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 19-20.30
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Mekaaniset menopelit -leiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
6.-7.6. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Mekaaniset menopelit -leiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
12.-13.6. (ke-to)
(7-12 vuotiaat)
Mekaaniset menopelit -leiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
5.-6.6. (ke-to)
(7-12 vuotiaat)
Mekaaniset menopelit -leiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
13.-14.6. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Mekaaniset menopelit -leiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
6.-7.6. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Mekaaniset menopelit -leiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
5.-6.6. (ke-to)
(7-12 vuotiaat)
Mekaaniset menopelit -leiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
13.-14.6. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Espoo, Lintuvaara
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Espoo, Perkkaa
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Espoo, Perkkaa
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Herttoniemi
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Herttoniemi
lauantai klo 11-12
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 11-12
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Lehtisaari
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Lehtisaari
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Malmi
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Malmi
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Malmi
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Malmi
lauantai klo 11-12
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Pasila
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Pasila
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Helsinki, Vuosaari
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Kaarina, Piispanristi
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6 v.)
Vantaa, Kivistö
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Espoo, Finnoo
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Espoo, Finnoo
lauantai klo 11-12
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Joensuu, Aallontie
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Joensuu, Aallontie
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Jyväskylä, Vaasankatu
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Kuopio, Retiisikatu
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Lahti, Vallesmanninkatu
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Lahti, Vallesmanninkatu
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Lappeenranta, Armilankatu
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Oulu, Kynsilehto
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Pori, Koekatu
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Pori, Koekatu
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Seinäjoki, Laanikatu
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Seinäjoki, Laanikatu
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Tampere, Vuores
tiistai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Turku, Lonttinen
perjantai klo 16-17
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 11-12
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Vaasa, Gerbyntie
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (4-6v.)
Vaasa, Gerbyntie
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk1 (7-12v.)
Hämeenlinna, Varikonniementie
keskiviikko klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk2 (4-6 v.)
Helsinki, Malmi
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk2 (4-6v.)
Espoo, Finnoo
perjantai klo 16-17
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 1lk2 (4-6v.)
Turku, Lonttinen
torstai klo 17-18
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Espoo, Lintuvaara
torstai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Espoo, Perkkaa
torstai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Helsinki, Herttoniemi
tiistai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Helsinki, Kallio
torstai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Helsinki, Malmi
lauantai klo 13-14
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Helsinki, Pasila
torstai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Helsinki, Vuosaari
keskiviikko klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6 v.)
Kaarina, Piispanristi
maanantai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Espoo, Finnoo
keskiviikko klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Jyväskylä, Vaasankatu
torstai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Kuopio, Retiisikatu
maanantai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Lappeenranta, Armilankatu
keskiviikko klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Oulu, Etu-Lyötty
maanantai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Tampere, Vuores
keskiviikko klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minirobottikerho 2lk1 (5-6v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 17-18
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6 v.)
Vantaa, Kivistö
lauantai klo 11-11.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Espoo, Finnoo
torstai klo 17-17.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Espoo, Lintuvaara
lauantai klo 11-11.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Kallio
perjantai klo 16-16.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Kallio
perjantai klo 17-17.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 11-11.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Malmi
maanantai klo 17-17.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Malmi
keskiviikko klo 17-17.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Helsinki, Malmi
keskiviikko klo 18-18.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Oulu, Etu-Lyötty
tiistai klo 17-17.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Oulu, Etu-Lyötty
tiistai klo 18-18.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Tampere, Vuores
lauantai klo 11-11.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 17-17.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 1lk1 (4-6v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 18-18.45
Perusryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 2lk1 (5-6v.)
Espoo, Finnoo
keskiviikko klo 18-18.45
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 2lk1 (5-6v.)
Espoo, Lintuvaara
lauantai klo 13-13.45
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 2lk1 (5-6v.)
Helsinki, Kallio
tiistai klo 18-18.45
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 2lk1 (5-6v.)
Helsinki, Malmi
lauantai klo 11-11.45
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Minitutkijakerho 2lk1 (5-6v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 17-17.45
Jatkoryhmä (4-6 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (4-6v.)
Joensuu, Aallontie
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (4-6v.)
Joensuu, Aallontie
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Espoo, Lintuvaara
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Espoo, Perkkaa
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Herttoniemi
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Herttoniemi
lauantai klo 12-13
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 12-13
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Lehtisaari
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Lehtisaari
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
lauantai klo 12-13
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Pasila
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Pasila
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Helsinki, Vuosaari
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Kaarina, Piispanristi
maanantai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Kaarina, Piispanristi
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12 v.)
Vantaa, Kivistö
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Finnoo
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Finnoo
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Finnoo
perjantai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Espoo, Finnoo
lauantai klo 12-13
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Hämeenlinna, Varikonniementie
maanantai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Hämeenlinna, Varikonniementie
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Jyväskylä, Vaasankatu
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Kuopio, Retiisikatu
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Lahti, Vallesmanninkatu
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Lahti, Vallesmanninkatu
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Lappeenranta, Armilankatu
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Oulu, Etu-Lyötty
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Pori, Koekatu
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Pori, Koekatu
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Seinäjoki, Laanikatu
keskiviikko klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Seinäjoki, Laanikatu
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Tampere, Vuores
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Tampere, Vuores
torstai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 12-13
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Turku, Lonttinen
perjantai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk1 (7-12v.)
Vaasa, Gerbyntie
maanantai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12 v.)
Espoo, Lintuvaara
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12 v.)
Espoo, Perkkaa
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
torstai klo 19-20
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
tiistai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
torstai klo 18-19
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 1lk2 (7-12 v.)
Vantaa, Kivistö
torstai klo 17-18
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-12v.)
Kuopio, Retiisikatu
maanantai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Espoo, Lintuvaara
tiistai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Espoo, Perkkaa
maanantai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Espoo, Perkkaa
tiistai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Helsinki, Herttoniemi
tiistai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 13-14
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Helsinki, Malmi
tiistai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Helsinki, Malmi
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Helsinki, Malmi
lauantai klo 14-15
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Helsinki, Pasila
torstai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Helsinki, Vuosaari
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Kaarina, Piispanristi
maanantai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13 v.)
Vantaa, Kivistö
torstai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Espoo, Finnoo
keskiviikko klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Espoo, Finnoo
lauantai klo 13-14
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Hämeenlinna, Varikonniementie
maanantai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Jyväskylä, Vaasankatu
torstai klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Lappeenranta, Armilankatu
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Oulu, Kynsilehto
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Pori, Koekatu
maanantai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Tampere, Vuores
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 17-18
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Turku, Lonttinen
torstai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 13-14
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk1 (8-13v.)
Vaasa, Gerbyntie
keskiviikko klo 18-19
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 2lk2 (8-13v.)
Espoo, Finnoo
tiistai klo 19-20
Jatkoryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3lk1 (9-13v.)
Espoo, Finnoo
tiistai klo 18-19
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3lk1 (9-13v.)
Espoo, Finnoo
lauantai klo 14-15
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3lk1 (9-14 v.)
Helsinki, Kallio
keskiviikko klo 18-19
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3lk1 (9-14 v.)
Helsinki, Kallio
keskiviikko klo 19-20
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3lk1 (9-14 v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 14-15
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3lk1 (9-14 v.)
Helsinki, Malmi
torstai klo 19-20
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3lk1 (9-14v.)
Tampere, Vuores
keskiviikko klo 19-20
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3lk1 (9-14v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 18-19
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3lk1 (9-14v.)
Turku, Lonttinen
lauantai klo 14-15
Syventävä ryhmä (7-12 ja 9-16 vuotiaat)
Robottikerho 3lk1 (9-14v.)
Oulu, Kynsilehto
keskiviikko klo 19-20
Jatkoryhmä (9-16 vuotiaat)
Robottikerho 4lk1 & 5lk1 (10-15 v.)
Helsinki, Kallio
keskiviikko klo 17-18
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Robottikerho 4lk1 & 5lk1 (10-15v.)
Turku, Lonttinen
tiistai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Robottikerho 4lk1 (9-14v.)
Espoo, Finnoo
tiistai klo 17-18
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
3.-4.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Täynnä
Robottileiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
10.-11.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
19.-20.6. (ke-to)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
24.-25.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Turku, Lonttinen
1.-2.8. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
3.-4.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
10.-11.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
17.-18.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Helsinki, Malmi
26.-27.6. (ke-to)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
3.-4.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
10.-11.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
19.-20.6. (ke-to)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
24.-25.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Helsinki, Kallio
1.-2.8. (to-pe)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
3.-4.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
10.-11.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
17.-18.6. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
26.-27.6. (ke-to)
(7-12 vuotiaat)
Robottileiri (7-12 v.)
Espoo, Finnoo
29.-30.7. (ma-ti)
(7-12 vuotiaat)
Syventävä Unity 1lk1 (11+v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 17-18
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Syventävä Unity 1lk1 (11+v.)
Turku, Lonttinen
torstai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Syventävä Unity 1lk1 (11+ v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
maanantai klo 17-18
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Syventävä Unity 1lk1 & 2lk1 (11+v.)
Espoo, Finnoo
tiistai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Syventävä Unity 2. - 3. (11+v.)
Turku, Lonttinen
torstai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Syventävä Unity 2lk1 (11+ v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
maanantai klo 18-19
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Syventävä Unity 3lk1 (11+ v.)
Ohjattu verkko-opetus, Verkko
maanantai klo 19-20
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Syventävä Unity lk1 (11+v.)
Helsinki, Kallio
maanantai klo 17-18
Syventävä ryhmä (9-16 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11 v.)
Vantaa, Kivistö
lauantai klo 12-12.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Espoo, Finnoo
keskiviikko klo 17-17.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Espoo, Finnoo
torstai klo 18-18.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Espoo, Lintuvaara
lauantai klo 12-12.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Helsinki, Kallio
tiistai klo 17-17.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Helsinki, Kallio
perjantai klo 18-18.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 12-12.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Helsinki, Malmi
maanantai klo 18-18.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Helsinki, Malmi
keskiviikko klo 19-19.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Helsinki, Malmi
lauantai klo 12-12.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Oulu, Etu-Lyötty
tiistai klo 19-19.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Tampere, Vuores
lauantai klo 12-12.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Turku, Lonttinen
maanantai klo 19-19.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 1lk1 (7-11v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 19-19.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 2lk1 (8-11 v.)
Vantaa, Kivistö
lauantai klo 13-13.45
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 2lk1 (8-11v.)
Espoo, Finnoo
keskiviikko klo 19-19.45
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 2lk1 (8-11v.)
Espoo, Finnoo
torstai klo 19-19.45
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 2lk1 (8-11v.)
Espoo, Lintuvaara
lauantai klo 14-14.45
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 2lk1 (8-11v.)
Helsinki, Kallio
tiistai klo 19-19.45
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 2lk1 (8-11v.)
Helsinki, Malmi
maanantai klo 19-19.45
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 2lk1 (8-11v.)
Tampere, Vuores
lauantai klo 13-13.45
Jatkoryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 2lk1 (8-11v.)
Turku, Lonttinen
keskiviikko klo 18-18.45
Perusryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijakerho 3lk1 (9-11v.)
Helsinki, Kallio
lauantai klo 13-13.45
Syventävä ryhmä (7-12 vuotiaat)
Tutkijaleiri (7-11 v.)
Turku, Lonttinen
6.6. (to)
(7-12 vuotiaat)
Tutkijaleiri (7-11 v.)
Turku, Lonttinen
12.6. (ke)
(7-12 vuotiaat)
Tutkijaleiri (7-11 v.)
Turku, Lonttinen
29.7. (ma)
(7-12 vuotiaat)
Tutkijaleiri (7-11 v.)
Helsinki, Malmi
7.6. (pe)
(7-12 vuotiaat)
Tutkijaleiri (7-11 v.)
Helsinki, Malmi
31.7. (ke)
(7-12 vuotiaat)
Tutkijaleiri (7-11 v.)
Helsinki, Kallio
6.6. (to)
(7-12 vuotiaat)
Tutkijaleiri (7-11 v.)
Helsinki, Kallio
12.6. (ke)
(7-12 vuotiaat)
Tutkijaleiri (7-11 v.)
Helsinki, Kallio
29.7. (ma)
(7-12 vuotiaat)
Tutkijaleiri (7-11 v.)
Espoo, Finnoo
7.6. (pe)
(7-12 vuotiaat)
Tutkijaleiri (7-11 v.)
Espoo, Finnoo
12.6. (ke)
(7-12 vuotiaat)
Tutkijaleiri (7-11 v.)
Espoo, Finnoo
31.7. (ke)
(7-12 vuotiaat)

Tutustu Tiedekoulun oppimispolkuihin

Ohjelmointi

Ohjelmointi

Robotiikka

Robotiikka

Luonnontieteet

Luonnontieteet

Seuraa meitä somessa